16 YORUMLAR

  1. En başta canımdan çok sevdiğim aşkım, sevgilim, yiğit delikanlım olağanüstü yakışıklısın maşaAllah. Muhteşem güzel, üstün ahlaka sahip canım arkadaşlarım çok çok güzelsiniz, hepiniz harikasınız, tam bir cennet ortamı maşaAllah. Müslüman her şeyin en güzeline, en kalitelisine layık.

  2. Sanat, estetik, kalite, insan ruhuna ne kadar zevk veriyor. Herkes çok güzel, bakmaya doyamıyor insan. Tekrar tekrar baktıkça farklı bir güzellik görünüyor. Ama en dikkat çekici olan Adnan Oktar. Adnan Oktar’ın heybeti ve karizması ise olağanüstü, bu normal bir cazibe değil, imanın nuru sarmış her yanını maşaAllah Allah’ın Arslanı.

  3. Canımın içi, dünyaya sevgiyi öğreten sevgi öğretmenimiz, aşkım, birtanem nur gibi parlıyor. Muhteşem güzel her şey. çok detaylı düşünülüp hazırlanmış, çok incelikli, çok estetik, çok sanatlı, renkler çok güzel aynı zamanda dinlendirici. kardeşlerimizin hepsi birbirinden güzel, alımlı, bakımlı, kaliteli, tertemizler. cennetten bir parça gibi

  4. Heybetini, güzelliğini, gücünü yaratan Allah’a kurban olurum aşkım benim. Allah dünyada da ahirette de sana herşeyin en güzelini nasip etsin. Allah beni senden ayırmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here